piątek, 10 sierpnia 2018

Już sierpień

 Czas tak szybko biegnie że już prawie pierwsza dekada sierpnia. W lipcu mieliśmy możliwość uczestniczyć w Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie. Wiele się działo, wiele zadań, ale przede wszystkim był to czas uwielbiania Pana Boga. Romek był odpowiedzialny za duszpasterzy a ja starałam się o to by seminarzyści mieli zabezpieczone ich potrzeby aby seminaria mogły się odbyć. (Oczywiście nie obyło się też bez sytuacji  zaskakujących, stresujących w ostatniej chwili, ale wszystko dobrze się skończyło). Sama myślę o zakupie ewangelizacji na MP3 aby posłuchać jeszcze raz. To moim zdaniem był dobry Tydzień.
Później we wtorek, kiedy duży namiot pojechał do Śmiłowic, szkoła posprzątana, większość krzeseł była zwieziona, opuściliśmy Dzięgielów po ponad 2 tygodniach. To była dla mnie intensywna praca, rozmowy, modlitwy i przede wszystkim uwielbianie Pana Boga - ale to przyjemność wynikająca z pracy, tego miejsca i inspirujących ludzi - dziękuję wszystkim z którymi choć na moment udało się spotkać :).
22 lipca Romek miał kazanie w Bytomiu Miechowicach, i spotkanie grupy na Skype, kolejne spotkanie grupy miało miejsce 29,07. Ja 30 lipca w poniedziałek prowadziłam koło pań w Bytomiu Miechowicach. Tematem była Miriam, siostra Aarona i Mojżesza. Zastanawiałyśmy się nad jej odpowiedzialnością ale też nad jej błędem, który dotkliwie poczuła na swoim ciele. Uczestniczki spotkania myślały też o tym by więcej uwielbiać Pana Boga za to jaki jest, ale też dostrzegać to co codziennie od Niego otrzymujemy by dziękować i nie ustawać.
Udało nam się też pojechać na 1 część urlopu, w czasie którego odwiedziliśmy Wittenbergę.
Bardzo dziękujemy za wszystkie modlitwy o TE i o nas i Wasze wsparcie dzięki któremu jest możliwa nasza praca.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz