środa, 21 grudnia 2022

Boże Narodzenie 2022

Drodzy Przyjaciele

Koniec grudnia skłania do podsumowań i refleksji. Rok 2022 dla Romka i dla mnie, był wypełniony różnego rodzaju spotkaniami z ludźmi. Były to różnego rodzaju spotkania biblijne (godziny biblijne, koła pań, śniadania dla kobiet, konferencje, kursy dla narzeczonych) na żywo i przez telefon, czy meet ale też spotkania jeden na jeden, w rozmowach duszpasterskich, na żywo i przez komunikatory (telefon, mail, meet, messenger, whatsapp). Bardzo lubimy to co robimy, a podróże też sprawiają nam dużo radości. Bytom Miechowice, Katowice, Dzięgielów, Chorzów, Cieszyn, Bielsko – Biała, Pszczyna, Tychy, Hołdunów, Skoczów, Jastrzębie, Wisła Jawornik, Żory, Czeski Cieszyn, Zelów, Orzesze, Mrągowo to miejscowości w których Pan Bóg pozwolił nam dzielić się Ewangelią i zachęcać do relacji z Panem Bogiem. Poza tym Romek ma przywilej od czasu do czasu poprowadzić też tygodniowe i niedzielne nabożeństwa zazwyczaj w diecezji katowickiej. Najpiękniejsze jest to, że przygotowując się do prowadzenia spotkań sami najwięcej korzystamy z wgłębiania się w temat, czytanie Biblii czy innej literatury.   

Jesteśmy Wam wdzięczni za Waszą przyjaźń, ale też za to, że wciąż wspieracie naszą pracę modlitwami i pieniędzmi. Są także ludzie którzy sami „zakasują” rękawy i są wolontariuszami przygotowując śniadania czy konferencje.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam

Błogosławionych, pełnych Pokoju świątecznych dni i rozkoszowania się obecnością Pana Jezusa w tym wyjątkowym świątecznym czasie a w Nowym 2023 Roku każdego dnia wypełnionego Bożą łaską, dostrzegania wszystkiego czym Was Bóg obdarza i radości z przywileju modlitwy.

„To jest dzieło Boże: wierzyć w Tego którego On posłał” Jan 6,29

Pan Bóg jest niesamowity!

Mariola I Romek Fengerowie

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz